Wszystko

Wszystko więc, co chcielibyście, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie. Albowiem to jest istota Prawa i Proroków”.

Czyż nie chcemy, aby w zagrożeniu inni ludzie bronili naszego życia, zdrowia? Czyż nie jest tak, że oczekujemy pomocy w trudnych sytuacjach, nawet jeśli pomagający musi się ośmieszyć w oczach świata, stracić poważanie?

Dlatego stajemy przed Bogiem i prosimy Go za najsłabszych, za tych, którzy sami o sobie zaświadczyć jeszcze nie mogą. Wszyscy pragniemy być kochani, rozumiani, dlatego zanurzamy modlitwą w miłości Boga dzieci mordowane w łonach matek i błagamy o zakończenie tego wstrętnego procederu. Zanurzamy w miłości Boga tych, którzy propagują aborcję dokonują jej, usprawiedliwiają. Jezus na krzyżu wołał, aby Bóg, Ojciec, wybaczył oprawcą, bo nie wiedzą, co czynią i my za Jego przykładem, modlimy się za dokonujących aborcji, bo nie wiedzą, co czynią.

Jezus powiedział: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą.” Nikogo nie przeklinajmy i nie odrzucajmy, otoczmy wszystkich czułą modlitwą, a Bóg otworzy każde serce.

Jeszcze zostały trzy dni modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia przy pomniku Jana Pawła II obok katedry legnickiej. Dołączmy jeszcze przez te dni do inicjatywy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Legnicy.

W modlitwie możemy wszystko.

Feliks Grywaldzki

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s